Cilt Bakımı

Için de düşük oranda AHA (Alfa Hidroksit Asit) ve SA (Salisilik Asit) bulunan sülüs yonlar ile cildin ihtiyacına göre 5-10 dakika uygulanan vakumlu temizleme işlemidir. Cildin alt katmanlarına kadar salisilik asitin emilmesini sağlar. Birçok iltihabı cilt rahatsızlığına sebep olan çoğu bakteri ve parazitlerden cildin temizlenmesini sağlar.

Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacil ;çeşitli aparatlarla antioksidan, hyoluronik asit ve protein içerikli peptit sülüsyonların cilt altına gönderilerek ciltte; yenilenme, toparlanma, ince cizgileri azaltmada, akne ve leke tedavisinde kullanılan ağrısız acısız bir işlemdir..


Medikal cilt bakımı temizleme, gözenek açma, siyah nokta ve yağ bezelerini çıkartma, sıkılaştırma, nemlendirme ve toparlama adımları uygulanarak yapılan bir işlemdir. Medikal cilt bakımında başlangıç olarak cilt yüzeyini temizlemek ve ölü deriyi, ölü hücreleri cilt üzerinden arındırmaktır.

Dermapen;

Cildi sıkılaştırma, ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde, akne izler, operasyon ve yanık skarlarının belirginliğinin azalmasında saç dökülmesinin durdurulması ve çoğaltılması gibi dermatolojik sorunların tedavisinde kullanılan, cilde dik olarak hızla girip çıkan ultra ince mikro iğneleri sayesinde, deri yüzeyinde mikroskobik kanallar açılması ile

cildin iyileşme mekanizmasını tetikleyen, cildin sıkılığı ve elastikiyeti için vazgeçilmez olan "kollojen" ve "elastin" sentezini sağlayan kan dolaşımını hızlandıran bir işlemdir.

Cildin tazeliğini ve pürüzsüzlüğü nü korumak için, cilt üzerinde biriken ölü tabakayı temizleyerek cildi yenilemek için yapılan uygulamalar bütünüdür.


Kirpik lifting

Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır... Sadece doğal kirpiklerin köklerine yapılan bu uygulama "keratin bakımı' olarak da bilinmektedir.